Zpět

Pracovník kanceláře lyžařské školy

ZIMA 2020/2021

Mám zájem
Lokalita
Špindlerův Mlýn
Herlíkovice
Vysoké nad Jizerou
Mariánské Lázně
Kašperské Hory
Zaměstnavatel
Yellow point
Yellow point
Popis pozice

Na zimní sezónu 2020/2021 hledáme nové kolegy do kanceláří.
Pracuj ve sportovní a vzdělávací agentuře Yellow point. Od roku 1999 umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice. Staň se jedním z nás!

NÁPLŇ PRÁCE:   Zajištění provozu kanceláře lyžařské školy. 
POŽADUJEME:    Na tuto pozici není nutné žádné zvláštní proškolení. Vše vysvětlíme na začátku sezóny. Je potřeba mít základní znalost práce s pc. Většina klientů jsou cizinci a proto je nutné umět anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni. Budete v kontaktu s klienty jako první, požadujeme tedy příjemné a slušné vystupování. Spolehlivost, zodpovědnost považujeme za nutnost na této pozici. Pracovník kanceláře musí být plnoletý. 

Pracovní doba je 8 - 12 hodin denně v závislosti na vytíženost (např. vánoční prázdniny, víkendy...), směny po domluvě. Hledáme kolegu/kolegyni na celou zimní sezónu nebo alespoň na její větší část.

Ve volné dny je možné využít skipass, zajít si na sjezdovku a odfrknout si s kolegy od kancelářské práce. Zapůjčíme ti firemní oblečení i lyžařské nebo snb vybavení. 

 

Zaměstnáváme na dohodu o provedení práce, uvítáme i OSVČ (po zaučení je možné získat HPP). Hodinová mzda se určuje dohodou při osobním pohovoru. Skládá se z hodinové mzdy a procent z tržby.

Benefity

> 155 - 390 Kč/hod + odměny
> ubytování ZDARMA
> zvýhodněné stravování
> získání instruktorské licence za zvýhodněnou cenu (APUL)
> doškolování a tréninky lyžařské techniky
> skipass
> firemní oblečení (ALPINE PRO, Völkl, Kilpi...)
> slevy na nákup sportovního vybavení 
> možnost celoroční spolupráce 

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás
Mám zájem