Kurzy

Vzdělání od profesionálů

APUL.cz

 

Kurzy
Instruktor lyžování

Kurz D je vstupním kurzem do vzdělání APUL a je pořádán v rozsahu 5 dní. Zúčastnit se ho může lyžař starší 17 let, který je schopný sjíždět modrou a lehkou červenou sjezdovku v paralelním postavení lyží. Úspěšný kandidát kurzu D se stává držitelem licence APUL D, který je kompetentní k výuce začátečníků až mírně pokročilých lyžařů všech věkových kategorií.

Na kurzu D jsou položeny základní stavební kameny pro další stupně vzdělávání. APUL klade důraz na pochopení základních principů techniky a výuky lyžování začátečníků a mírně pokročilých lyžařů. Jedná se také o možnost nahlédnutí do pojetí a filozofie vzdělávání v systému APUL a seznámení se s rolí instruktora zimních sportů v lyžařském průmyslu. Obsah kurzu je rozdělen do praktické části na svahu a teoretické části v podobě přednášek a workshopů.

Termíny kurzů

Kurzy
Instruktor snowboardingu

Kurz D je prvním krokem k tomu začít s prací instruktora snowboardingu. V praktické výuce na svahu se dozvíte o metodice snowboardové výuky pro začátečníky a v přednáškách Vás APUL seznámí s didaktikou, snowboardovým vybavením apod. Kurz je pořádán v rozsahu 5 dní. Zúčastnit se ho může zájemce starší 17 let, který je schopný sjíždět na snowboardu modrou a lehkou červenou sjezdovku. Úspěšný kandidát kurzu D se stává držitelem licence APUL D, který je kompetentní k výuce začátečníků.

Obsah kurzu je rozdělen do praktické části na svahu a teoretické části v podobě přednášek a workshopů.

Termíny kurzů

Kurzy
Instruktor dětské výuky

Kurz D1 je 5-denním vstupním kurzem do vzdělání APUL. Jde o alternativu kurzu D specializovanou na výuku dětí. Zúčastnit se ho může lyžař starší 17, jež dokáže sjíždět modré a červené sjezdovky v paralelním postavení lyží. Úspěšný kandidát kurzu D1 obdrží licenci APUL D1. Držitel této licence je kompetentní k výuce lyžování dětí od úplných začátečníků po mírně pokročilé.

Co tě na kurzu čeká? Osvojení si metod výuky lyžování dětí všech věkových kategorií, nácvik ukázkových jízd (demonstrace vyučovaných lyžařských prvků), úvod do analýzy pohybu, a získání mnoha dalších dovedností, které jsou potřeba při výuce dětí. Součástí kurzu jsou také hry a praktické aktivity, při kterých je očekávána aktivní účast všech účastníků kurzu.

Termíny kurzů

Kurzy