Zpět

Pracovník půjčovny lyžařského a snb vybavení

ZIMA 2020/2021

Mám zájem
Lokalita
Špindlerův Mlýn
Herlíkovice
Vysoké nad Jizerou
Mariánské Lázně
Kašperské Hory
Zaměstnavatel
Yellow point
Yellow point
Popis pozice

Na zimní sezónu 2020/2021 hledáme nové kolegy do půjčoven lyžařského a snb vybavení.

***
Pracuj ve sportovní a vzdělávací agentuře Yellow point. Od roku 1999 umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice. Staň se jedním z nás!
***

NÁPLŇ PRÁCE:   Zajištění provozu půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, základní servisní práce (mazání a broušení lyží, seřizování vázání).
POŽADUJEME:    Na tuto pozici není potřeba předešlá praxe, zvládne to každý šikovný pracovník. Vše Vás na začátku sezóny naučíme a vysvětlíme. Dostanete od nás proškolení na servis lyžařského a snb vybavení. 
Většina klientů jsou cizinci, je tedy dobré ovládat alespoň jeden světový jazyk. Dále očekáváme, že pracovník půjčovny bude šikovný, zručný a hlavně spolehlivý. Min. věk pro práci na půjčovně je 18 let. 

Pracovní doba je 8 - 12 hodin denně v závislosti na vytíženost (např. vánoční prázdniny, víkendy...), směny po domluvě. Hledáme kolegu na celou zimní sezónu nebo alespoň na její větší část.

Mimo pracovní dobu je možné využít skipass, zapůjčit si lyžařské nebo snb vybavení a jít se odreagovat na místní sjezdovky.

 

Zaměstnáváme na dohodu o provedení práce, uvítáme i OSVČ (po zaučení je možné získat HPP). Hodinová mzda se určuje dohodou při osobním pohovoru. Skládá se z hodinové mzdy a procent z tržby.

Benefity

> 155 - 390 Kč/hod + odměny
> ubytování ZDARMA
> zvýhodněné stravování
> získání instruktorské licence za zvýhodněnou cenu (APUL)
> doškolování a tréninky lyžařské techniky
> skipass
> firemní oblečení (ALPINE PRO, Völkl, Kilpi...)
> slevy na nákup sportovního vybavení 
> možnost celoroční spolupráce 

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás
Mám zájem