Instruktor v lanovém parku Katika Miti

Užij si léto ve výškách

Lokalita
Dvůr Králové nad Labem
Zaměstnavatel
Yellow point
Popis pozice

Hledáme posily do našeho týmu lanového parku Katika Miti v ZOO Dvůr Králové nad Labem. Tvým úkolem bude zajištění provozu celého lanového parku a práce s lany ve výškách.

Předchozí zkušenosti při práci ve výškách výhodou.

Pracovní doba: začátek června až konec září denně, formou střídání směn

Mzda: 80-100,-Kč/hod. + provize z tržby (až 1/3 výplaty)

Požadujeme:

> minimální účast je 14 dní z letní sezóny

> komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

> min. věk 18let

> komunikační schopnosti a zájem učit se novým věcem

> samostatnost a zodpovědnost

> sportovní zaměření

Benefity

> zajímavá práce v atraktivním oboru

> mladý kolektiv a stabilní zázemí

> firemní oblečení

> možnost dlouhodobé spolupráce

> flexibilní pracovní doba

> zapůjčení vybavení

> získání nových zkušeností

> možnost vyzkoušení všech nabízených aktivit Yellow pointu

> možnost zakoupení produktů značek Husky, Kilpi a HEAD za zvýhodněné ceny

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás

Tereza Tomíčková

tereza.t@ypoint.cz
+420777217720