Instruktor letních aktivit ve Špindlerově Mlýně

Zažij adrenalinové léto na horách

Lokalita
Špindlerův Mlýn
Zaměstnavatel
Yellow point
Popis pozice

Staň se instruktorem letních aktivit ve Špindlerově Mlýně. Tvým úkolem bude zajištění provozu různých aktivit (Adventure park, ZipLine, koloběžková dráha, mtb a pěší výlety, lezení, rafting, Art centrum Puntík a další).

Možnost výpomoci při přípravě a organizaci firemních akcí.

Čekají na Tebe nová přátelství a zážitky nejen na pracovišti.

Předchozí zkušenosti při práci ve výškách výhodou.

Školení proběhne ve Špindlerově Mlýně v termínu 26.-28.4.2019

Pracovní doba:

> začátek června až konec září denně

> 8:30 - 17:00 (18:00)

Mzda: 80-100,-Kč/hod. + provize z tržby (až 1/3 výplaty)

Požadujeme:

> minimální účast je 14 dní z letní sezóny

> min. věk 18let

> komunikativní znalosti anglického nebo německého jazyka

> komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost

> zájem učit se novým věcem

> sportovní zaměření

Benefity

> mladý kolektiv a stabilní zázemí

> zajímavá práce v atraktivním oboru

> získání nových zkušeností (lanové školení...)

> ubytování (1.500,-Kč/ měsíc nebo 70,-Kč/ noc) a strava za zvýhodněné ceny

> firemní oblečení

> možnost vyzkoušení veškerých námi nabízených aktivit

> možnost dlouhodobé spolupráce (zimní sezóna)

> flexibilní pracovní doba

> zapůjčení vybavení

> možnost zakoupení produktů značek Husky, Kilpi a HEAD za zvýhodněné ceny

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás

Tereza Tomíčková

tereza.t@ypoint.cz
+420777217720