Instruktor letních aktivit ve Špindlerově Mlýně

Zažij adrenalinové léto na horách

Lokalita
Špindlerův Mlýn
Zaměstnavatel
Yellow point
Popis pozice

Na letní sezónu 2024 hledáme nové instruktory pro letní provoz.
Staň se instruktorem letních aktivit ve Špindlerově Mlýně.

Yellow Point je sportovní a vzdělávací agentura. Od roku 1999 umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice.

NÁPLŇ PRÁCE:  zajištění provozu letních aktivit (Adventure park, ZipLine, koloběžková dráha, mtb a pěší výlety, lezení, rafting, Art centrum Puntík a další). Možnost výpomoci při přípravě a organizaci firemních akcí
POŽADUJEME: minimální účast 14dní z letní sezóny, min. věk 18 let, komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka, komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost, sportovní zaměření, výhodou předchozí zkušenosti při práci ve výškách.

Pokud nemáš žádné zkušenosti, nevadí. Před začátkem sezóny probíhá školení, kde si vše vyzkoušíš a naučíš. Nepotřebuješ mít žádné zkušenosti. Veškeré zkušenosti do budoucnosti získáš u nás v Yellow pointu!

Provozní doba: začátek června až konec září denně 8:30 - 17:00 (18:00)

Mzda: 120-170,-Kč/hod.

Čekají na Tebe nová přátelství a zážitky nejen na pracovišti.

Benefity

> mladý kolektiv a stabilní zázemí
> zajímavá práce v atraktivním oboru
> flexibilní pracovní doba
> možnost dlouhodobé spolupráce (zimní sezóna)
> získání nových zkušeností (lanové školení...)
> možnost zaměstnaneckého ubytování a strava za zvýhodněné ceny
> firemní oblečení
> možnost vyzkoušení veškerých námi nabízených aktivit, zapůjčení vybavení
> možnost zakoupení produktů značek Kilpi a Mons Royale za zvýhodněné ceny

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás

Tereza Tomíčková

tereza.t@ypoint.cz
+420777217720