Lyžařský instruktor na HPP v Kašperských Horách

Získej pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr!

Lokalita
Kašperské Hory
Zaměstnavatel
Yellow point
Popis pozice

Na zimní sezónu 2019/2020 do KAŠPERSKÝCH HOR hledáme instruktory lyžování/snb/dětské výuky na HPP.

Chceš strávit celou zimu na horách a ještě si k tomu vydělat? Máš rád zimní sporty, jsi komunikativní a spolehlivý?

Staň se lyžařským instruktorem v lyžařské škole Yellow point a získej pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr. Nástup je 20.12.2019 a konec pracovní smlouvy je 20.3.2020.

Pracovní doba je pondělí až pátek (8:30 - 17:30). Pokud budeš mít zájem učit lyžování/snb i mimo pracovní dobu, určitě se individuálně domluvíme.

Co je náplň práce? Výuka klientů od základu na lyžích či snowboardu (občas i v cizím jazyce). Naši klienti jsou především děti, tudíž k nim očekáváme kladný vztah.

V případě, že ještě nemáš lyžařskou licenci, poskytneme ti možnost získání licence za nižší cenu. Vše Tě naučíme!

Zajistíme Ti ubytování ZDARMA, zajímavý finanční příjem, permici na sjezdovky a spoustu zábavy.

Benefity

> pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr

> permice na sjezdovky
> ubytování ZDARMA, firemní oblečení
> strava za zvýhodněné ceny
> získání licence na výuku za zvýhodněnou cenu, se kterou se neztratíš ani v zahraničí
> zapůjčení vybavení, které obnovujeme každou zimu a možnost otestovat nejnovější hi-tech lyže
> mzda + provize
> potkáš zajímavé lidi - čas od času nás navštíví VIP klienti, ale vzpomínat budeš hlavně na kolegy ;)
> možnost získat smlouvu i na léto
> skvělý a mladý kolektiv

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás