Instruktor lyžování / snb / dětské výuky

Užijte si krásné výhledy z 1200 m n. m.

Lokalita
Špindlerův Mlýn
Herlíkovice
Vysoké nad Jizerou
Mariánské Lázně
Kašperské Hory
Zaměstnavatel
Yellow point
Popis pozice

Popis pracovní pozice: Výuka klientů od základu na lyžích či snowboardu (i v cizím jazyce - aj, nj, rj). Naši klienti jsou především děti, tudíž k nim očekáváme kladný vztah.

Požadované vzdělání: KOMUNIKATIVNÍ znalost alespoň jednoho světového jazyka (anglický nebo německý, polský, ruský), lyžařská/snowboardová licence (více info níže).

Forma zaměstnání:  DPP (s možností získat HPP na letní sezónu), OSVČ

Mzda: Pro instruktory s licencí se mzda pohybuje v rozmezí 125-350 Kč/ odučená hodina v závislosti na typu licence, znalosti jazyků a kvality práce. Součástí mzdy jsou kromě hodinové mzdy i provize z prodloužení výuky klientem. Případně mzda za další pomocné práce při realizaci firemních akcí, závodů atd.

Pracovní doba: Průměrně 4 – 7 hodin denně, 5 – 6 dní v týdnu. Preferujeme spolupráci na celou zimní sezónu (tzn. listopad - duben) nebo alespoň na její nejvytíženější dny (tzn. Vánoční prázdniny, druhá polovina února, víkendy).

Kurzy a proškolení: K výuce klientů v naší lyžařské škole je nutné získat licenci (APUL, ACSI, APLŠ, MŠMT, AČS). Jsme členy APUL (Asociace Profesionálních Učitelů Lyžování), která byla založena r. 1992 jako vzdělávací organizace pro výuku instruktorů v komerčních lyžařských školách. Ve spolupráci s APUL Vám nabízíme možnost absolvovat základní kurzy a získat tak mezinárodně uznávanou licenci učitele lyžování / snowboardingu za dotovanou cenu. Více informací naleznete v záložce Seznam kurzů v sezóně 2018/2019.

Tréninky a doškolování: Během sezóny probíhají tréninky a doškolování, kde zdokonalíš své znalosti a dále je můžeš porovnat s kolegy na instruktorských závodech. Na konci sezóny máš možnost reprezentovat naší školu na Mezinárodním mistrovství učitelů lyžování.

Benefity
  • Možnost absolvování kurzů APUL za dotovanou cenu
  • Možnost financování kurzů APUL při splnění podmínek
  • Ubytování zdarma
  • Firemní oblečení značky Volkl, Kilpi, AlpinePro
  • Možnost nákupu za zvýhodněné ceny značek Kilpi, Nitro, Armada, Mons royal, Head, Sporten
  • Možnost zapůjčení nejnovějších lyží z testcentra
  • Slevy na stravování
  • Celosezónní doškolování a tréninky na lyžích i SNB
  • Organizace společných sportovních a teambuildingových akcí
  • Možnost osobního rozvoje v rámci firemních akcí
  • Možnost celoroční spolupráce
  • Využití skipassu ve volném čase
  • Provize z prodloužení výuky a prodeje doplňkových služeb
  • Dynamické ohodnocení na základě tvých znalostí a dovedností
  • Zvýhodněný vstup do tělocvičen a wellness
Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás