Instruktor lyžování/snb/dětské výuky v KAŠPERSKÝCH HORÁCH

Zima na horách

Lokalita
Kašperské Hory
Zaměstnavatel
Yellow point
Popis pozice

Na zimní sezónu 2019/2020 do KAŠPERSKÝCH HOR hledáme instruktory lyžování/snb/dětské výuky.

Chceš strávit zimu na horách a ještě si k tomu vydělat? Máš rád zimní sporty a jsi komunikativní?

Staň se instruktorem v lyžařské škole Yellow point.

Co je náplň práce?  Výuka klientů od základu na lyžích či snowboardu (občas i v cizím jazyce). Naši klienti jsou především děti, tudíž k nim očekáváme kladný vztah.

V případě, že nemáš lyžařskou licenci, vše Tě naučíme a poskytneme možnost získání licence za nižší cenu.

Zajistíme Ti ubytování zdarma, stravu za zvýhodněné ceny, zajímavý finanční příjem, permici na sjezdovky a spoustu zábavy.

Benefity

> permice na sjezdovky
> ubytování ZDARMA, firemní oblečení
> strava za zvýhodněné ceny
> získání licence na výuku za zvýhodněnou cenu, se kterou se neztratíš ani v zahraničí
> zapůjčení vybavení, které obnovujeme každou zimu a možnost otestovat nejnovější hi-tech lyže
> mzda + provize
> potkáš zajímavé lidi - čas od času nás navštíví VIP klienti, ale vzpomínat budeš hlavně na kolegy ;)
> možnost získat smlouvu na léto
> skvělý a mladý kolektiv

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte nás