Název pracovní pozice: Prodejce služeb lyžařské školy a půjčovny

Středisko: Herlíkovice

Popis pracovní pozice: obsluha všech klientů lyžařské školy a půjčovny, rozdělování práce instruktorům, zajištění provozu lyžařské školy, práce s penězi, komunikace s klienty v cizím jazyce.

Požadované vzdělání: KOMUNIKATIVNÍ znalost dvou světových jazyků ( anglický,německý, ruský, polský ).

Forma zaměstnání: Zaměstnáme do pracovního poměru, na základě Dohody o provedení práce, živnostenského listu nebo na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (od cca poloviny prosince do poloviny března).

Mzda: se určuje dohodou při osobním pohovoru, skládá se z hodinové mzdy a procent z tržby ve vlastní pokladně.

Pracovní doba: průměrně 8 hodin denně, 5 – 6 dní v týdnu. Nepřetržitý provoz od začátku sezóny do jejího konce. Zaměstnání možné pouze na celou sezónu.

Kurzy a proškolení: na uvedenou pozici není nutné žádné zvláštní proškolení. Základní zaškolení proběhne na začátku sezóny. Předchozí praxe na podobných pozicích ( lyžařská škola, recepce,…) je však výhodou.

Ubytování je pro Vás ve všech našich střediscích zajištěno (vícelůžkové pokoje / byty se soc. zařízením, vybavená kuchyň s možností vaření). Cena za ubytování vč. služeb je od 100 Kč / noc. Pro celosezónní pracovníky zpravidla méně.

Jídlo: k dispozici mate k ubytování vybavenou kuchyň, kde si můžete vařit. Máte možnost využití dotovaných firemních stravenek na menu v restauracích v konkrétním středisku ( dle možností).

Oblečení a lyže: pro práci v kanceláři dostanete firemní oblečení. Během sezóny máte možnost vyzkoušení nových testovacích lyží od značek Völkl a Head.

Permanentka: na volné lyžování ve všech střediscích je Vám k dispozici ( dle aktuální situace).


Materiál: našim spolupracovníkům nabízíme možnost výhodného nákupu sportovního a především lyžařského materiálu firem VÖLKL, HEAD, KAMA – lyže, boty, hole, rukavice a pod. Podrobný soupis materiálu Vám bude nabídnut v našich hlavních kancelářích.

V případě zájmu o uvedenou pozici Vás prosíme o vyplnění dotazníku a přiložení Vašeho strukturovaného životopisu s fotkou. Netrváme na pasové fotografii, pošlete nám fotku při Vaší oblíbené činnosti, s Vaším oblíbeným jídlem, zvířetem nebo jakoukoliv jinou, o které si myslíte, že Vás nejvíce vystihuje. V případě, že vlastníte licenci, prosím přiložte i oskenovanou licenci.

Pro zájemce o tuto pozice se uskuteční nezávazné informační setkání ve Špindlerově Mlýně ve dnech 14-15.10, 25.11.2017.

Datum nástupu do procovní pozice je dle dohody, nejpozději však 15.12.