Název pracovní pozice: Pracovník půjčovny

Středisko: Špindlerův Mlýn, Herlíkovice, Vysoké nad Jizerou, Kašperské Hory, Mariánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně.

Popis pracovní pozice: zajištění provozu půjčovny lyží a snb, obsluha klientů v cizím jazyce, základní servisní práce ( mazání a broušení lyží, seřizování vázání).

Požadované vzdělání: KOMUNIKATIVNÍ znalost alespoň jednoho světového jazyka ( anglický nebo německý).

Forma zaměstnání: Zaměstnáme do pracovního poměru, na základě Dohody o provedení práce, živnostenského listu nebo na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (od cca poloviny prosince do poloviny března).

Mzda: se určuje dohodou při osobním pohovoru, skládá se z hodinové mzdy a procent z obratu půjčovny.

Pracovní doba: průměrně 8 –­ 12 hodin denně, 5 – 6 dní v týdnu. Celkový počet odpracovaných hodin se hodně odvíjí od Vašich schopností. Zaměstnání možné na celou sezónu nebo alespoň na její nejvytíženější části (Vánoční prázdniny, druhá polovina února, víkendy).

Kurzy a proškolení: na uvedenou pozici není nutné žádné zvláštní proškolení. Základní zaškolení proběhne na začátku sezóny. Předchozí praxe je však výhodou.

Ubytování je pro Vás ve všech našich střediscích zajištěno (vícelůžkové pokoje / byty se soc. zařízením, vybavená kuchyň s možností vaření). Cena za ubytování vč. služeb je od 100 Kč / noc. Pro celosezónní pracovníky zpravidla méně.

Jídlo: k dispozici mate k ubytování vybavenou kuchyň, kde si můžete vařit. Máte možnost využití dotovaných firemních stravenek na menu v restauracích v konkrétním středisku ( dle možností).

Oblečení a lyže: pro práci v půjčovně dostanete firemní oblečení. Během sezóny máte možnost vyzkoušení nových testovacích lyží od značek Völkl a Head a všechny typy lyží v půjčovně.

Permanentka: na volné lyžování ve všech střediscích je Vám k dispozici (dle aktuální situace).

Materiál: našim spolupracovníkům nabízíme možnost výhodného nákupu sportovního a především lyžařského materiálu firem VÖLKL, HEAD, KAMA – lyže, boty, hole, rukavice a pod. Podrobný soupis materiálu Vám bude nabídnut v našich hlavních kancelářích.

V případě zájmu o uvedenou pozici Vás prosíme o vyplnění dotazníku a přiložení Vašeho strukturovaného životopisu s fotkou. Netrváme na pasové fotografii, pošlete nám fotku při Vaší oblíbené činnosti, s Vaším oblíbeným jídlem, zvířetem nebo jakoukoliv jinou, o které si myslíte, že Vás nejvíce vystihuje. V případě, že vlastníte licenci, prosím přiložte i oscanovanou licenci.

Pro zájemce o tuto pozici se uskuteční nezávazné informační setkání ve Špindlerově Mlýně s možností přihlásit se na kurzy a domluvit všechny detaily o práci ve dnech 14-15.10, 25.11.2017. Pokud je ti vše jasné, můžeme se samozřejmě domluvit po telefonu nebo emailu a není nutné na setkání jezdit. Na základě Vámi zaslaného dotazníku a životopisu Vám zašleme podrobnější informace ( pro střediska Kašperské Hory, Mariánské Lázně, Pec pod Sněžkou a Jánské Lázně dle individuální dohody).