Název pracovní pozice: Obsluha stánku s občerstvením, prodejce vstupenek

Středisko: Špindlerův Mlýn

Popis pracovní pozice: práce v občerstvení v cíli sáňkařské dráhy, prodej vstupenek na sáňkařskou dráhu , výpomoc při nakládce saní…

Požadované vzdělání: minimálně ukončené středoškolské vzdělání, řidičský průkaz skupiny „B“, KOMUNIKATIVNÍ znalost alespoň jednoho světového jazyka ( anglický nebo německý) . Znalost druhého světového jazyka výhodou.

Forma zaměstnání: Zaměstnáme  na základě Dohody o provedení práce, případně s vlastním živnostenským oprávněním.

Mzda: se určuje dohodou při osobním pohovoru, skládá se z denní mzdy a procent z obratu, rozmezí 800 – 1800Kč v závislosti na pracovní době a vytíženosti dráhy.

Pracovní doba: průměrně 7 - 12 hodin denně, 5 – 6 dní v týdnu. Zaměstnání možné v závislosti na sněhových podmínkách cca od poloviny prosince do konce března.

Kurzy a proškolení: Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství. Základní zaškolení proběhne na začátku sezóny.

Ubytování je zajištěno (2 – 4 lůžkové pokoje , vybavená kuchyň s možností vaření, wi-fi, parkování). Cena za ubytování vč. služeb je od 100 Kč / noc. Pro celosezónní pracovníky zpravidla méně.

Jídlo: k dispozici je vybavená kuchyň, kde si můžete vařit. Máte možnost využití dotovaných firemních stravenek či slev ve vybraných restauracích.

V případě zájmu o nabízené zaměstnání Vás prosíme o zaslání životopisu s fotografií a uvedením pozice o níž máte zájem na email: info@sankarska-draha.cz.