Název pracovní pozice: Lyžařský / Snowboardový instruktor

Středisko: Špindlerův Mlýn, Herlíkovice, Vysoké nad Jizerou, Kašperské Hory, Mariánské Lázně, Kamenec, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně.

Popis pracovní pozice: výuka klientů lyžařské školy ( především dětí), výuka probíhá velmi často v cizím jazyce ( dle střediska). Velká většina výuky probíhá na lyžích, po snowboardové výuce není zdaleka taková poptávka. Proto upřednostníme lyžařské instruktory, v případě snowboardových pak ty, kteří jsou ochotni alespoň občas vyučovat na lyžích, případně pomáhat při výuce v dětské školce. Ve všech menších areálech tvoří výuka malých dětí více než 2/3 veškeré výuky, proto považujeme za samozřejmost kladný vztah k dětem.

Požadované vzdělání: K​OMUNIKATIVNÍ ​znalost alespoň jednoho světového jazyka (anglický nebo německý, polský, ruský).

Forma zaměstnání:  Zaměstnáme do pracovního poměru, na základě Dohody o provedení práce, živnostenského listu nebo na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (od cca poloviny prosince do poloviny března).

Mzda:  pro instruktory s licencí se pohybuje v rozmezí 100 – 200 Kč/ odučená hodina v závislosti na typu licence, znalosti jazyků a kvality práce. Součástí mzdy jsou kromě hodinové mzdy i provize z prodloužení výuky klientem. Případně mzda za další pomocné práce při realizaci firemních akcí, závodů atd.

Pracovní doba: průměrně 4 – 7 hodin denně, 5 – 6 dní v týdnu. Celkový počet odučených hodin se hodně odvíjí od Tvýchch schopností a chuti učit. Minimální doba spolupráce je 1 týden. Preferujeme však spolupráci na celou sezónu nebo alespoň na její nejvytíženější části (Vánoční prázdniny, druhá polovina února, víkendy).

Kurzy a proškolení: k učení v naší lyžařské škole je nutné vlastnictví licence (APUL, ACSI, APLŠ, MŠMT, AČS), pokud licenci nemáš, zajistíme Ti možnost jejího získání. Jsme členy APUL (Asociace Profesionálních Učitelů Lyžování), která byla založena r. 1992 jako vzdělávací organizace pro výuku instruktorů v komerčních lyžařských školách. Ve spolupráci s APUL Vám nabízíme možnost absolvovat základní kurzy a získat tak mezinárodně uznávanou licenci učitele lyžování / snowboardingu za dotovanou cenu. Více informací naleznete v záložce Seznam kurzů v sezóně 2017/18.

Tréninky a doškolování: během sezóny probíhají tréninky a doškolování, kde zdokonalíš své ježdění, několikrát za sezónu pořádáme instruktorské závody. Na konci sezóny máš možnost reprezentovat naší školu na Mezinárodním mistrovství učitelů lyžování.

Ubytování je ve všech našich střediscích zajištěno (vícelůžkové pokoje / byty se soc. zařízením, vybavená kuchyň s možností vaření). Cena za ubytování vč. služeb je 100 Kč / noc. Pro celosezónní pracovníky zpravidla méně.

Jídlo: k dispozici je na ubytování základně vybavená kuchyň, kde si můžeš vařit. Máš možnost využití dotovaných firemních stravenek na menu v restauracích v konkrétním středisku (dle možností).

Oblečení a lyže: pro výuku Ti zapůjčíme oblečení (bunda, kalhoty) od firmy Völkl. Během sezóny máš možnost vyzkoušení nových testovacích lyží od Völkl a Head, případně využít možnosti nákupu nových lyží s výraznou slevou.

Permanentka: na výuku i volné lyžování ve všech střediscích je Ti k dispozici ( dle aktuální situace). Celosezónní pracovníci většinou dostávají permanentku na celou sezónu, která jim slouží pro výuku i volné lyžování.

Materiál: našim spolupracovníkům a především instruktorům nabízíme možnost nákupu sportovního a především lyžařského materiálu firem VÖLKL, HEAD, KAMA – lyže, boty, hole, oblečení, rukavice a pod. Podrobný soupis materiálu Vám bude nabídnut v našich hlavních kancelářích.

V případě zájmu o uvedenou pozici Tě prosíme o vyplnění dotazníku a přiložení Tvého strukturovaného životopisu s fotkou. Netrváme na pasové fotografii, pošli nám fotku při Tvé oblíbené činnosti, s Tvým oblíbeným jídlem, zvířetem nebo jakoukoliv jinou, o které si myslíš, že Tě nejvíce vystihuje. V případě, že vlastníš licenci, prosím přilož i oskenovanou licenci.

Pro zájemce o tuto pozici se uskuteční nezávazné informační setkání ve Špindlerově Mlýně s možností přihlásit se na kurzy a domluvit všechny detaily o práci ve dnech 14-15.10, 25.11.2017.

Pokud je ti vše jasné, můžeme se samozřejmě domluvit po telefonu nebo emailu a není nutné na setkání jezdit. Na základě Vámi zaslaného dotazníku a životopisu Vám zašleme podrobnější informace (pro střediska Kašperské Hory, Mariánské Lázně, Pec pod Sněžkou a Jánské Lázně dle individuální dohody).